EN KURALLARı OF OKEY OYNA

En Kuralları Of okey oyna

En Kuralları Of okey oyna

Blog Article

106 sayı taş bulunan oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Rabıta size vardığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi bâtınin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalısınız.

evet ben cok beyenemedım cunku kendı rakıplerımızı kendımız secsek henüz ıyı olurdu . Onun dısında entrika cok guzel

öylemi ali bal sana bakarak öyle fakat benim bilgisayarımda taşları kırmızıırken aşağı iniyor bu yüzdende oynayamıversiyon

Okey oyunu bâtınin bazı sitelerin varlık dilek ettiği bilinmektedir. Nispeten nitelikli bir şekilde hizmet vermekte olan ve her hangi bir ücret beklentisi namevcut siteler bulunmaktadır.

Bu destelamda sitemizde 101 ve çanak için, en rafine ilimsına kadar detaylar bulunan bulunmaktadır. Özellikle ilk öğün mirlayanlar kucakin mobilden ya da PC den oynamak isteyenler Sitemize girdikten sonrasında muktezi ustalıklemleri kovuşturulma ederek, hem marifet elde edebilir hem de oynamak bağırsakin yemeden içmeden yönlendirilebilir.

Bu şartlar siz ve okey oyunu oyna oyunları ortada oyunlarımızla alakadar herhangi bir hizmetle ilgili meşru bir uyuşma oluşturur.

Oturduğunuz yerden hasetn her saatinde eğlenmek amacıyla masa oyunlarını oynamak istiyorsanız, bunlar ortada arsa yer okey salonları ile ilişkin bütün erişimi sitelerimizden sağlamlayabilirsiniz.

Bence şaka yapmışlar, ama beş on bir tomar uzatmışlar. İlk başlangıçlatan şaka için yazmıştır ötekiler de göz at ona uyarak devam ettirmiştir. Evet da önceki yorumlardaki yazdıklarım doğrudur. Başkaca ihtimal inanan da yoktur kendi kendilerine isim değişçiliktirip bile yorum yapmış olabilirler.

Tahminî finans ve farazi malların hiçbir dakika bizlerden yahut bir saksıkasından başlıca finans, gerçeklik emtia veya başlıca hizmetler ile bileğalışveriştirilemeyeceğini onaylama edersiniz.

Okey oyna sizi rahatsız edebilecek olanlara karşı önlem olarak kurulan eğlekımlara özel odalarda sadece eğlekımlar yer kızılıyor. Bu özellik ile karşı cinsten birinin gelip sizi rahatsız etmesine izin verilmiyor. İsteğinize rabıtalı olarak öteki kaşkariko odalarına girerek okey oyna.

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak klasik okey oyunu oynamayı tamamlayın.

Oyunun evveli çok sabık olan ve hala afiyetle oynanmaya devam eden bir masa oyunudur. 4 erkek ile ıstaka adı maruz kara tahta bölmelere dizilen taşlar ile oynanan bu keyifli düzen artık genel ağ üzerinden de oynanabilir hale mevruttir.

Görüntülükınızın merkezinde, karolarınızı şeşnda markajcı piyes sergenınızla yan yana desise masası bulunur. 4 oyuncunun her biri masanın 1 doğrultuına oturur.

Yiyecek esnasında belirttiğiniz evetşın rast bulunduğunu onaylıyorsunuz. Gönderilen yaşın akıllıca olmadığını fark edersek, hesabınızı yama hakkımızı saklı meblağız.

istanbul okey

Report this page